Обява Премиум

Машинен техник

Ние сме Тренквалдер – австрийска компания, лидер в областта на човешките ресурси, с повече от 200 офиса в 16 европейски държави и над 17 години опит на българския пазар. За наш клиент, търсим да назначим Машинен техник - Оператор

Какви ще са твоите отговорности?

  • Следене правилният режим на работа на всички машини и съоръжения в Завода и изпълняване функцията на Оператор;
  • Изграждане и поддръжка на машини и оборудване в предприятието;
  • Осигуряване правилно функциониране на инсталациите и съоръженията;
  • Участие при сглобяване, монтаж, настройка и внедряване на нови машини и съоръжения;
  • Системен контрол на всички машини и съоръжения в производството;
  • Четене на техническа документация.

Изисквания:

  • Практически опит в поддръжката на производствено оборудване над 1 година;
  • Добри познания по механика (ремонт на механични възли на машини и съоръжения - смяна лагери и ремъци);
  • Умения за работа в екип и самостоятелно.

Какво ти предлагаме?

  • Мотивиращо основно възнаграждение, както и атрактивна бонусна схема обвързана с постигнатите резултати;
  • Годишен бонус след приключване на финансовата годината – 1.5% от заплатата;
  • Допълнително заплащане на извънреден и нощен труд спрямо КТ;
  • Работно облекло;
  • Безплатни продукти от компанията по повод официални празници;
  • Допълнително здравно осигуряване;

КАНДИДАТСТВАЙТЕ СЕГА или се ОБАДЕТЕ на телефон: 0879 911 007

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на изискванията, очакваме да ни изпратете Вашата автобиография.

Успех!

Фирма Тренквалдер работи със безсрочен лиценз за подбор на персонал №2711