Обява Класик

СПА Терапевт

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал с представителство в над 35 държави с над 140 офиса. Antal присъства на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка, Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш клиент, *4 звезден хотел** в гр. Поморие, търсим отдаден на работата си СПА Терапевт. Вие ще играете ключова роля в предоставянето на незабравими СПА услуги на гостите на хотела.

Основни отговорности:

  • Извършване на разнообразни СПА процедури включително масажи, терапии за лице и тяло
  • Персонализиране на процедурите според индивидуалните нужди на клиентите
  • Поддържане на висок стандарт на обслужване и осигуряване на пълно удовлетворение на клиентите
  • Сътрудничество с други специалисти в СПА центъра

Изисквания към кандидатите:

  • 1+ години опит като СПА терапевт
  • Образование, завършен курс по масаж или рехабилитация/кинезитерапия
  • Добри комуникативни умения
  • Ентусиазъм и позитивно отношение
  • Умения за работа екип
  • Отговорност и отлична организация на работата
  • Добро владеене на английски език

Нашият клиент предлага:

  • Работа на трудов договор за летния сезон
  • Отлични условия на работа в мотивиран и сплотен екип
  • Мотивиращо възнаграждение с процент от личния оборот
  • Ваучери за храна
  • Настаняване
  • Транспорт
  • Работно облекло
  • Ангажираност към вашата мотивация и постижения в работата

Оценяваме всички кандидатури, но ще се свържем само с избраните за интервю кандидати.

Забележка: Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности. Лиценз №:3529/25.5.2023г.