Обява Премиум

Охранител в Инкасо екип

ВИП Секюрити“ ЕООД - компания с над 25-годишна история. Компанията продължава да демонстрира професионализъм и високото качество на пълния спектър услуги в сферата на сигурността.

Постоянно разширяваме дейността си следвайки динамичното развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията "Охранител в Инкасо екип" за град София.

Основните отговорности на позицията са да:

• Извършва дейности по охрана и транспортиране на ценни пратки и товари; • Спазва мерките за безопасност и се придържа стриктно към утвърдените инструкции за охрана; • Обслужва клиентите по учтив и професионален начин; • Наблюдава и докладва евентуални подозрителни дейности; • Изгражда и поддържа добрия имидж на организацията.

Нашите изисквания:

• Завършено средно образование; • Чисто съдебно минало; • Шофьорска книжка - категория В. Категория С ще се счита за предимство; • Добра компютърна грамотност; • Мотивация и желание за работа и развитие в охранителната дейност; • Преминат курс за боравене с огнестрелно оръжие ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

• Трудов договор; • Конкурентно възнаграждение; • Възможност за допълнителни бонуси; • Ваучери за храна; • Включване в обучения за развитие на професионални умения; • Обучения за развитие и реализация на професионални умения в компания лидер на пазара; • Прозрачност и коректност в работата и трудовите отношения;

Можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография със снимка. Само с предварително одобрените кандидати ще се проведе интервю. За въпроси можете да се свържете с нас на телефон: +359 89 4469460

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.